"BLIŻEJ WIEDZY W GMINIE KOCHANOWICE" ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

Rozpoczęliśmy realizację projektu "Bliżej wiedzy w Gminie Kochanowice". Projekt obejmuje szereg różnego rodzaju nieodpłatnych zajęć pozalekcyjnych kierowanych do uczniów i uczennic szkoły podstawowej. Zajęcia realizowane są na terenie szkoły i prowadzone przez nauczycieli naszej szkoły.
Szerokie spektrum zajęć daje możliwość rozwijania zainteresowań dzieci, poszerzanie wiedzy czy po prostu spędzanie po prostu spędzania czasu w sposób kreatywny i ciekawy.


Lp Rodzaj zajęć Prowadzący Ilość grup Termin realizacji zajęć
1. Czary w papierze Joanna Zawierucha 2 grupy I grupa-co drugi czwartek 11.50-13.30
II grupa-co drugi czwartek 12.45-14.25
2. Co i jak Agnieszka Kardas 2 grupy I grupa-co drugi wtorek 11.50-13.30
II grupa-co drugi wtorek 13.40-15.20
3. Co i jak Anita Menzel 1 grupa Co drugą środę 12.45-14.25
4. Gimnastyka mózgu, ciała i umysłu Anita Menzel 1 grupa co drugą środę 13.40-14.25
5. Kukiełkowy świat Ewa Konfederak 2 grupy I grupa-co drugi poniedziałek 11.50-13.30
II grupa-co drugi wtorek 12.45-14.25
6. Sprawnie się komunikujemy Grażyna Borecka 2 grupy I grupa-co tydzień w poniedziałek 12.45-13.30
II grupa-co tydzień w czwartek 12.45-13.30
7. Sprawnie się komunikujemy Kamińska Dorota 1 grupa Czwartek 12.45-13.30
8. Zajęcia logopedyczne Danuta Kaczuga 3 grupy I grupa-co drugi poniedziałek 7.15-8.00
II grupa-co drugi wtorek 11.50-12.35
III grupa-co drugi czwartek 12.35-13.20
9. Zajęcia logopedyczne Małgorzata Watoła 2 grupy I grupa-czwartek 8.00-8.45
I grupa-piątek 8.00-8.45
10. Z matematyką przez życie Monika Solecka-Pietryga 1 grupa Środa 13.40-14.25
11. Z matematyką przez życie Justyna Koza 1 grupa Środa 15.30-16.15
12. Zabawy matematyczne Justyna Koza 2 grupy I grupa-poniedziałek 13.40-14.25
II grupa-poniedziałek 14.35-15.20
13. Zabawy matematyczne Renata Galuska 2 grupy I grupa-poniedziałek 13.40-14.25
II grupa-poniedziałek 14.35-15.20
14. Multimedialni mistrzowie Mariusz Koza 2 grupy I grupa-środa 14.30-16.00
II grupa-piatek 14.30-16.00
15. Multimedialni mistrzowie Anna Osińska 2 grupy I grupa-czwartek 12.45-13.30
II grupa - czwartek 13.40-14.25
16. Przyroda wokół nas Mariusz Żymierski 2 grupy Piątek/sobota (akcje plenerowe) 12.45-15.45
17. Co i jak Mariusz Żymierski 1 grupa Piątek/sobota(akcje plenerowe) 13.30-15.20
18. Co i jak Anna Machnik 2 grupy I grupa-czwartek 13.40-15.20
IIgrupa-piątek 12.45-14.25
19. Planeta Ziemia Alicja Babiuch 2 grupy I grupa-środa 14.35-16.00
II grupa-piatek 14.35-16.00
20. Let s play and communicate Monika Solecka-Pietryga 1 grupa Poniedziałek 14.35-15.20
piątek 14.35-15.20
21. Let s play and communicate Izabela Polak 1 grupa Poniedziałek 14.35-15.20
czwartek 15.20-16.05
22. Let s play and communicate Katarzyna Górnik 2 grupy I grupa-sobota 10.00-11.30
II grupa-czwartek 13.40-15.20
23. Digital Deutsch lernen Patrycja Kuś 1 grupa Środa 12.45-13:30
24. Zajęcia-korekcyjno-kompensacyjne Kamińska Dorota 1 grupa Czwartek 14.35-15.20
25. Zajęcia-korekcyjno-kompensacyjne Aleksandra Brol 3 grupy I grupa-poniedziałek 14.35-15.20
II grupa-wtorek 11.50-12.35
III grupa-piątek 7.10-7.55
26. Zajęcia-korekcyjno-kompensacyjne Piotr Chmiel 1 grupa Poniedziałek 14.35-15.20